Dizajn

Profesionálna grafika posilní vaše podnikanie

A radi vám s tým pomôžeme. Vaše zadania spracujeme rýchlo a profesionálne. Ponúkame skúsený a konzistentný prístup, vaša značka tak bude rýchlejšie a ľahšie rozpoznateľná. Pokojne sa sústreďte na podnikanie, o krásu vašej značky sa postaráme my.

Prezentácie

Dizajn
PowerPointu vám znásobí úspech

Doprajte si viac času na tvorbu obsahu a dizajn prezentácie nechajte vytvoriť nám. Vy dodáte obsah, my do slidov pridáme svoju kreativitu a spolu pripravíme nezabudnuteľnú prezentáciu.

Pozri si túto ukážku >

Digitálna produktivita

Gmail vám môže ušetriť hodiny pracovného času

Mesačne môžete ušetriť niekoľko hodín vášho vzácneho pracovného času. Nežartujeme. Vás alebo váš tím naučíme riadne využívať aplikácie, s ktorými denne pracujete, ako sú Mail, Dokumenty, Tabuľky, Kalendár, Kontakty, Formuláre a spol.

Darčekové poukážky

"Dizajn &  IT maximálne odporúčam, ich práca je vynikajúca, promptná a hlavne profesionálna. Pripravovali nám grafické návrhy jedálneho lístka, rôzne reklamy a akcie, naozaj musím len odporúčať."

Slávka Gáboríková

majiteľka Penziónu Atrium

"S Dizajn &  IT spolupracujem už viac ako 10 rokov, tvorili mi web, ale hlavne grafické práce. Precíznosť, kvalita a tvorivosť sú ich najsilnejšou stránkou. Vysoko odporúčam ich prácu, ak sa chcete odlíšiť od konkurencie!"

 Erik Ševčík
majiteľ Adventoura Slovakia
Tours and adventures in Slovakia

"Profesionálne služby na vysokej úrovni, výborná komunikácia a flexibilita. Pri spolupráci sme ocenili veľký prehľad v segmente a komplexnosť služieb – od navrhnutia loga, cez prípravu dizajn manuálu až po vybudovanie webstránky. Určite odporúčame!"

Ján Eliaš

majiteľ Agentúry Luminary

Stretnime sa na Biznis raňajkách Poprad