Ponuka služieb

pre efektívnu prácu s vaším Google Workspace

Google Workspace je ideálna voľba, ak chcete v digitálnom prostredí pracovať vysoko produktívne – či už sami alebo s celým svojím tímom. Využite naše dlhoročné skúsenosti (a poriadnu dávku nadšenia), aby ste zo všetkých aplikácií vyťažili čo najviac a tým si ušetrili obrovské množstvo času.

Úvodné nastavenie Google Workspace

Nasadiť Google Workspace do vašej organizácie je veľmi jednoduché a hravo to zvládnete aj sami. Avšak s našou asistenciou bude celý priebeh ešte rýchlejší a – čo je najdôležitejšie – vyhnete sa zbytočným chybám a nedorozumeniam. V úvodných nastaveniach sú zahrnuté aj:

Správa admin systému Google Workspace

Občas je vo vašom Google Workspace potrebné vytvoriť nových uživateľov, nastaviť skupiny, vytvoriť pravidlá spolupráce, spravovať firemné zariadenia, skontrolovať bezpečnosť služieb a pod. Ak na takúto prácu nemáte vôbec čas alebo chuť, pomôžeme vám. Stačí, ak si vyberiete niektorú z nasledujúcich služieb z našej ponuky:

Konzultácie, tréningy a školenia Google Workspace

Naučte sa vďaka konzultáciám, tréningom alebo školeniam dokonale ovládať svoje digitálne pracovné nástroje. Bude sa vám pracovať oveľa ľahšie, rýchlejšie a z vašej práce budete mať radosť. Školenia sú vhodné pre:

Google svoje aplikácie často dopĺňa o nové funkcie. Buďte s nami v obraze a nechajte sa pravidelne (napr. 3–krát ročne) zaškoliť a pretaviť tieto novinky do praxe.

"Dizajn &  IT nám nastavili vnútorné procesy fungovania IT na našich školách vysoko profesionálne, a to aj z pohľadu grafického, funkčného a inovatívneho. Som veľmi vďačná za túto spoluprácu."

Gabriela Čubová
majiteľka Life Academy